• Wpisów: 137
  • Średnio co: 27 dni
  • Ostatni wpis: 7 lat temu, 23:21
  • Licznik odwiedzin: 19 149 / 3862 dni
 
ann-in-wonderland
 
Jako, że nie lubię wozić ze sobą do Katowic po kilka zeszytów na zajęcia stwierdziłam, że będę prowadzić notatki w segregatorze bo tam mogę mieć wszystkie w jednym miejscu. Zawsze miałam jeden duży zeszyt i wszystko w nim pisałam. Ale skutek był taki, że notatki z jednego przedmiotu miałam rozsiane po całym zeszycie albo na różnych osobnych kartkach (bo czasami część sobie przepisywałam "na czysto"- wiadomo jakie na wykładzie tempo nie raz jest :P ).

Stwierdziłam więc, że potrzebuję segregator.
I tu kolejny dylemat bo w domu były tylko te w rozmiarze A4 a czasami wole jechać z mniejszą torbą jak mam mało zajęć. Szukałam więc po sklepach ale widziałam tylko te dziecięce z księżniczkami, misiami i samochodami a ceny ich nie zachęcały mnie do kupna (musiałabym dokupić jeszcze materiały do oklejenia go).

Już chciałam zamówić sobie na allergo jakiś ale w biedronce wyprzedają już produkty szkolne i udało mi się znaleźć segregator A5 za 3.50 zł. Taką cenę to mogłam zapłacić :p Wystarczyło jeszcze dokupić okleinę i kleić :)
Zdjęcie0037.jpg


Zdjęcie0031.jpg

Segregator z Dzwoneczkiem byłby słodki gdybym była w podstawówce :P


Zdjęcie0032.jpg

W środku też były wróżki. Z nimi poradziła sobie zwykła biała kartka A4 złożona na pół bo inaczej małe wredoty nam prześwitywały :D

Trochę jest zabawy z tym oklejaniem i nie powiem, ze jest to proste bo łatwo można coś krzywo przykleić albo narobić bąbelków z powietrza.
Pierwszy raz bawiłam się okleiną i z tyłu segregatora zrobiło mi się kilka małych bąbelków z powietrza ale delikatnie przebiłam je igłą i śladu po nich nie ma. Przy przodzie miałam już trochę doświadczenia i wyszedł super.Zdjęcie0033.jpg


Zdjęcie0034.jpgZdjęcie0036.jpg


Okleiny kupiłam sobie cały metr więc dużo mi zostało. Mam zamiar okleić sobie jeszcze jakiś stary duży segregator do kompletu.

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego